Výrobce: TPLINK Náš kód: 874022

1 274 Kč bez DPH
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks

Popis produktu:

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. 

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Tabulka parametrů:

Napájení:  5V/2A 
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z 
Ostatní:  disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX 
Provozní teplota:  0 – 50 °C 
Přenosová rychlost:  1000 Mbps 
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm 
Hmotnost:  0,5 kg 
LED indikace:  indikace zapnutí a monitoring aktivity portů 
Vlnová délka:  850 nm 
Max. délka spoje:  multi-mode 0,5 km 
Optický kabel:  50/125 
Konektor:  SC, RJ45 
Přenášené signály:  TxD a RxD