☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 892102 Doprava a platba

7 195,30 Kčbez DPH, 8 706,31 Kč s DPH

Skladem
ks
CTnet

Náš kód: 892102 Doprava a platba

Zdroj světla pro singlemode (1310/1550nm) a multimode (850/1300nm) optická vlákna se dvěma porty pro konektory SC, LC, ST.

  • výstup ST/SC/FC

  • zdroj světla: 850/1300/1310/1490/1550

  • napájení: 3ks Alkalická baterie AA1,5V

Soubory