CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 625030

130,57 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 3m 1m Skladem 98,44 Kč
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 3m 2m Skladem 106,48 Kč
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 130,57 Kč
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 148,90 Kč

Optický patchcord se standardním optickým vláknem OM2

 width=

Konektor ST, LC