☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 625010 Doprava a platba

98,44 Kčbez DPH, 119,11 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem
ks
CTnet

Náš kód: 625010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 1m 1m Skladem 98,44 Kč
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 1m 2m Skladem 106,48 Kč
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 1m 3m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
130,57 Kč
Optický patchkabel  ST-LC 50/125 OM2 - Délka: 1m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
148,90 Kč

Optický patchcord se standardním optickým vláknem OM2

 width=

Parametry
Konektor ST, LC