CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 646010

158,19 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM4 - Délka: 1m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 158,19 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM4 - Délka: 1m 2m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 190,39 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM4 - Délka: 1m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 232,71 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM4 - Délka: 1m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 300,03 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM4 - Délka: 1m 10m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 399,98 Kč

Optický patchcord s kvalitním MM optickým vláknem OM4

 width=

Konektor SC, LC