CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 626020

98,20 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Skladem
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 1m Skladem 89,10 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 2m Skladem 98,20 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 3m Skladem 130,57 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 148,90 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 10m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 161,49 Kč

Optický patchcord se standardním optickým vláknem OM2

 width=

Konektor SC, LC