☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 626020 Doprava a platba

98,20 Kčbez DPH, 118,82 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem
ks
CTnet

Náš kód: 626020 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 1m Skladem 89,10 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 2m Skladem 98,20 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 3m Skladem 130,57 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
148,90 Kč
Optický patchkabel  SC-LC 50/125 OM2 - Délka: 2m 10m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
161,49 Kč

Optický patchcord se standardním optickým vláknem OM2

 width=

Parametry
Konektor SC, LC