CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 692020

152,09 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel SC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 142,99 Kč
Optický patchkabel SC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 2m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 152,09 Kč
Optický patchkabel SC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 161,19 Kč
Optický patchkabel SC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 179,39 Kč
Konektor SC