CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 666030

121,25 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 - Délka: 3m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 98,44 Kč
Optický patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 - Délka: 3m 2m Skladem 106,48 Kč
Optický patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 121,25 Kč
Optický patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 138,27 Kč

Optický patchcord se starším typem standardního optického vlákna OM1

 width=

Konektor SC, LC