CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 633030

172,38 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM3 - Délka: 3m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 131,08 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM3 - Délka: 3m 2m Skladem 147,63 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM3 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 172,38 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM3 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 207,12 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM3 - Délka: 3m 10m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 263,99 Kč

Optický patchcord s kvalitním MM optickým vláknem OM3

 width=

Konektor LC