☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 623100 Doprava a platba

185,36 Kčbez DPH, 224,29 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem
ks
CTnet

Náš kód: 623100 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM2 - Délka: 10m 1m Skladem 89,10 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM2 - Délka: 10m 2m Skladem 98,20 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM2 - Délka: 10m 3m Skladem 130,57 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM2 - Délka: 10m 5m Skladem 148,90 Kč
Optický patchkabel  LC-LC 50/125 OM2 - Délka: 10m 10m Skladem 185,36 Kč

Optický patchcord se standardním optickým vláknem OM2

 width=

Parametry
Konektor LC