CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 694030

159,89 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel LC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 141,69 Kč
Optický patchkabel LC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 2m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 150,79 Kč
Optický patchkabel LC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 159,89 Kč
Optický patchkabel LC/APC-SC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 178,09 Kč
Konektor SC, LC