☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 689020 Doprava a platba

474,47 Kčbez DPH, 574,11 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem
ks
CTnet

Náš kód: 689020 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 1m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
465,37 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 2m Skladem 474,47 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 3m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
505,55 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
524,58 Kč
Parametry
Konektor LC, E2000