CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 687020

798,16 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel E2000/PC-E2000/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 789,06 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-E2000/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 2m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 798,16 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-E2000/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 843,95 Kč
Optický patchkabel E2000/PC-E2000/PC 9/125 OS2 - Délka: 2m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 862,97 Kč
Konektor E2000