CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 699050

501,77 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 5m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 465,37 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 5m 2m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 474,47 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 5m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 483,57 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 5m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 501,77 Kč
Konektor LC, E2000