☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 699030 Doprava a platba

483,57 Kčbez DPH, 585,12 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
CTnet

Náš kód: 699030 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 1m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
465,37 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 2m Skladem 474,47 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
483,57 Kč
Optický patchkabel E2000/APC-LC/PC 9/125 OS2 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
501,77 Kč
Parametry
Konektor LC, E2000