☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 684030 Doprava a platba

130,82 Kčbez DPH, 158,29 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
CTnet

Náš kód: 684030 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 1m Skladem 75,64 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 2m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
116,52 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
130,82 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
145,71 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 7m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
169,52 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 10m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
193,10 Kč
Parametry
Konektor ST, LC