☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.
CTnet

Náš kód: 684010 Doprava a platba

75,64 Kčbez DPH, 91,52 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Skladem
ks
CTnet

Náš kód: 684010 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Skladem 75,64 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m 116,52 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m 130,82 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m 145,71 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 7m 169,52 Kč
Optický patch kabel ST-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 10m 193,10 Kč
Parametry
Konektor ST, LC