CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 682100

197,59 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patch kabel SC-SC 9/125 OS2 - Délka: 10m 1m Skladem 99,30 Kč
Optický patch kabel SC-SC 9/125 OS2 - Délka: 10m 2m Skladem 96,90 Kč
Optický patch kabel SC-SC 9/125 OS2 - Délka: 10m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 128,69 Kč
Optický patch kabel SC-SC 9/125 OS2 - Délka: 10m 5m Skladem 143,58 Kč
Optický patch kabel SC-SC 9/125 OS2 - Délka: 10m 10m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 197,59 Kč
Konektor SC