CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 686030

120,43 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Skladem
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 1m Skladem 91 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 2m Skladem 96,90 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 3m Skladem 120,43 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 5m Skladem 144,65 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 7m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 168,40 Kč
Optický patch kabel SC-LC 9/125 OS2 - Délka: 3m 10m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 162,44 Kč
Konektor SC, LC