CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 683010

91 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Skladem
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický patch kabel LC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Skladem 91 Kč
Optický patch kabel LC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Skladem 96,90 Kč
Optický patch kabel LC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Skladem 130,82 Kč
Optický patch kabel LC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Skladem 142,33 Kč
Optický patch kabel LC-LC 9/125 OS2 - Délka: 1m 10m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 178,93 Kč
Konektor LC