☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.

Náš kód: 699430 Doprava a platba

402,15 Kčbez DPH, 486,60 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks

Náš kód: 699430 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 3m 1m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
378 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 3m 2m Skladem 389,34 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 3m 3m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
402,15 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 3m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
440 Kč