Náš kód: 699410

378 Kč bez DPH
Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks
Délka Dostupnost Cena bez DPH Množství
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 378 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 389,34 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 402,15 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost 440 Kč