☻ Máme otevřeno. Bezkontaktní výdej zboží každý pracovní den od 8:00 do 16:00.

Náš kód: 699410 Doprava a platba

378 Kčbez DPH, 457,38 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks

Náš kód: 699410 Doprava a platba

Délka Dostupnost Cena  bez DPH Množství
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 1m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
378 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 2m Skladem 389,34 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 3m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
402,15 Kč
Optický kabel E2000/APC-E2000/APC 9/125 OS2 - Délka: 1m 5m Externí sklad/výroba
Sledovat dostupnost
440 Kč