CTnet

Výrobce: CTnet Náš kód: 770046

99,40 Kč bez DPH
Externí sklad/výroba Sledovat dostupnost - Po objednání upřesníme datum dodání (nejčastěji dodáme do 3 dnů)
ks

Slouží k jednoduchému spojení dvou konektorů E2000/PC se singlemodovými vlánky 9/125 OS1 se standardním zábrusem

Konektor E2000
Typ vlákna Singlemode
Provedení Simplex