Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies.


Úvod » Optické sítě » Optické patch kabely » Optické patchkabely 62/125 OM1 » Optický patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1, 2m


        

Optický patchkabel ST-ST 62,5/125 OM1, 2m

Optický patchcord ST-ST 62,5/125 OM1 2m

Externí sklad/výroba

 

Číslo produktu: 661020
Cena bez DPH: 106,5 Kč (4,3 €)
Cena s DPH (21 %):
128,9 Kč (5,2 €)

do košíku:
  ks  

Podrobný popis

Optický patchcord se starším typem standardního optického vlákna OM1


 width=

Výrobce: CTnet
Rozměr: 2m (délka)
Výkonnostní kategorie: OM1 multimode
Barva: oranžová
Typ konektoru: ST-ST